Šťastné a veselé Vianoce 2020 !

Klubfcbarcelona.sk chce všetkým svojím priaznivcom popriať príjemné prežitie Vianočných sviatkov v roku 2020.

Tento rok bol pre nás všetkých veľmi náročný, no spoločne sme to zvládli až sem a pomaly prechádzame do ďalšieho. Pandémia, ktorá je tu nás obmedzuje všetkých, no netreba zabúdať, že naozaj existuje a je to hrozba nie len pre nás, ale aj pre našich blízkych. Aj my, z nášho admin tímu poznáme ľudí, ktorý podľahli práve na túto chorobu. . Chceme však povedať, že ani počas lockdownu nie sme sami. Máme totiž veľkú rodinu po celom svete. My sme FC BARCELONA. Sme v tom spolu. A spolu tento vírus porazíme, budeme sa môcť vrátiť na štadióny a zorganizujeme ďalší zájazd. Radi by sme boli ak by to bolo čím skôr a aj, preto vás prosíme neberte Covid na ľahkú váhu a zostaňte doma, keď môžete.

Tak ešte raz Šťastné a veselé Vianoce a príjemné prežitie vianočných sviatkov vám všetkým praje naša celá redakcia Klub FC Barcelona.

zdroj www.klubfcbarcelona.sk
foto www.klubfcbarcelona.sk