ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2023

Portál klubfcbarcelona.sk želá všetkým svojím priaznivcom šťastný Nový rok 2023.

Tak ako každý rok, najväčšia vďaka patrí práve Vám. Len vďaka Vám sa každým jedným dňom rozrástame a zlepšujeme, čo nás nesmierne teší.

V roku 2022 sa nám podarilo dosiahnuť kopec splnených snov a projektov, ktoré sme pre Vás dennodenne pripravovali.

V priebehu marca sme zorganizovali náš druhý zájazd do Barcelony, kde nás išiel celkom slušný počet. Vďaka zájazdu sme spoznali ďalších skvelých a výnimočných fanúšikov na katorých nikdy nezabudneme. Vďaka kontaktom a informáciam sa nám podarilo zistiť, kedy a kde hráčov Barcelony vystihnuť a vďaka tomuto sa nám podarilo spraviť si fotku s Traorem a vidieť na vlastné oči ďalších hráčov.

V priebehu leta sa nám podarilo zorganizovať tri futbalové turnaje, júl, august, september. Každý jeden turnaj bol veľmi výnimočný. Stretli sme množstvo nádejných futbalistoch, ktorí si naše futbalové turnaje doslova obľúbili.

Čo sa týka štatistiky, tak v roku 2022 sme mali viac ako 10tisíc, a zobrazení stránky sme mali cez 35tisíc.

V priebehu roka 2022 sme sa vďaka Vám raketovo rozrástli aj na TikToku, kde už máme cez 56 tisíc sledovateľov a najsledovanejšie video videlo cez 2,5 milióna ľudí.

Rok 2023 je pre nás ďalšou veľkou výzvou. Máme pre vás rozrobené ďalšie brutálne projekty, ktoré určite veľmi radí oceníte.

Ešte raz sa chceme každému jednému z Vás poďakovať a celá naša redakcia Klub FC Barcelona praje Vám Šťastný nový rok 2023.

Zdroj: klubfcbarcelona.sk
Foto: klubfcbarcelona.sk