Štatistiky získaných lôpt Lea Messiho

Zdieľať:

Denník Sport včera zverejnil štatistiky získaných lôpt Lionela Messiho.

V roku 2009 sa Lionelovi Messimu podarilo získať 473 bodov. Čo sa týka gólov, tak môžeme vidieť, že v roku 2009 sa mu podarilo streliť 37 gólov.

V roku 2010 sme mohli vidieť na prvých troch priečkach hráčov Blaugranas. A to konkrétne Lionela Messiho, Andrésa Iniestu a Xaviho Hernandéza. Nehovoriac o tom, že v roku 2010 sa podarilo Messimu streliť fantastických 60 gólov.


Rok 2011 bol skoro totožný s rokom 2010. Samozrejme, čo sa týka strelených gólov Lionela Messiho. V roku 2011 strelil o jeden gól menej ako v predchádzajúcom roku.

V roku 2012 sa na prvé tri priečky umiestnili Lionel Messi, Cristiano Ronaldo, Andrés Iniesta. Tento rok bol pre Messiho veľmi bohatý gólmi. Podarilo sa mu streliť neuveriteľných 91 gólov.

Po troch rokoch sa Lionelovi Messimu znovu podarilo získať ďalšiu loptu. Tentokrát strelil 52 gólov.

Rok 2021 bol iný ako predošlé roky. V tomto roku sa na prvé tri priečky dostali Lionel Messi, Robert Lewandowsky, Jorginho, čo znamená, že sa do TOP trojky po výhre Lionela Messiho dostal len jeden hráč Barcelony (Terajší hráč PSG).

Väčšina ľudí, fanúšikov si nahovára, že nejaký šejkovia nemiešali v roku 2021 Messimu siedmu Zlatú loptu. Lewandowski strelil viac gólov ako samotný Lionel Messi. V tomto prípade musíme podotknúť, že pri výbere kto výhra zlatú loptu nezahráva hlavnú úlohu počet strelených gólov. Treba sa pozrieť na aktuálne štatistiky.

Zdroj: klubfcbarcelona.sk
Foto: sport.es

Peter
Sledujte ma