Stredopoliarka PSG Aminata Diallo bola zatknutá v súvislosti s útokom na bývalú hráčku Barcelony

Vyšetrovatelia z kriminálneho vyšetrovacieho oddelenia vo Versailes vyšetrujú útok na bývalú hráčku Barcelony, terajšiu hráčku PSG Kheiru Hamraouiovú. Francúzsky denník L’Equipe informoval, že dvaja maskovaní muži vytiahli Hamraoui z auta a železnou tyčou jej začali mlátiť nohy a ruky. 31-ročnú stredopoliarku Hamraoiovú ošetrili so zraneniami v nemocnici.

Francúzsky denník L’Equipe informuje, že k útoku došlo po tímovom stretnutí 4.novembra. Hamraoui sa zúčastnila tímového posedenia v reštaurácii neďaleko Bois de Boulogne v Paríži a domov sa vracala s niekoľkými spoluhráčkami.
Približne okolo 22:00 sa k autu údajne priblížili dvaja maskovaní muži, z ktorých jednému sa podarilo vypáčiť dvere spolujazdca a vytiahnuť z auta bývalú hráčku Barcelony Hamraoiovu. L’Equipe taktiež dodáva, že muži pred útekom z miesta činu začali hráčku mlátiť so železnou palicou do nôh a rúk a týmto jej spôsobili zranenia.

Diallo, ktorá je vo Francúzskom tíme PSG od roku 2016, bola údajne zatknutá a v stredu 10. novembra bola považovaná za údajnú účastnícku tohto útoku.
9.11 sa Diallo podarilo vyradiť napadnutú hráčku a týmto si „zaslúžila“ hlavu úlohu v základnej zostave proti Real Madrid.

Na tento incident sa vyjadril aj Francúzsky klub PSG:
“Od štvrtkového večera 4. novembra klub prijal všetky potrebné opatrenia, aby zaručil zdravie, pohodu a bezpečnosť svojich hračiek.”
“Paris Saint-Germain spolupracuje s Versailles SRPJ, aby objasnila fakty. Klub pozorne sleduje priebeh postupu a študuje si jeho následne kroky.”

Zdroj: eurosport.co.uk
Foto: twitter.com/CENTRAL FOX MX