Štyrom hráčom Barcelony hrozí suspendácia na nasledujúci zápas proti Realu Madrid

Až štyrom hráčom Katalánskeho klubu FC Barcelona hrozí v najbližšom stretnutí proti Athleticu Bilbao suspendácia na nasledujúci zápas proti Realu Madrid.

FC Barcelona sa v priebehu 12. marca na pôde San Mames Barria stretne v ligovom zápase proti Athletic Bilbau. V tomto stretnutí hrozí až štyrom hráčom Barcelony suspendácia na najbližší zápas, ktorý je na programe 19. marca v nedeľu na Spotify Camp Nou proti Realu Madrid. Jedná sa konkrétne o Sergia Busquetsa, Francka Kessieho, Raphinhu a Ferrana Torresa.

Kapitán Sergio Busquets už v tejto sezóne bol vylúčený. Štyri žlté karty videl v zápase proti Cádizu, Mallorce, Celte de Vigo a Athleticu.

Obranca Kessie odohral v aktuálnej sezóne iba 16 ligových zápasov, no dostal až štyri žlté karty, ktoré videl v zápase proti Elche Mallorce, Realu Madrid a Cádizu.

Pokiaľ ide o Brazílskeho útočníka Raphinhu, tak u neho sme mohli spozorovať žlté karty v zápasoch proti Atléticu Madrid, Realu Betisu, Villarrelu a Almerii. Čo sa týka Ferrana Torresa, tak ten videl poslednú žltú kartu proti Espanyolu 31. decembra 2022.

Zdroj: www.barcauniversal.com
Foto: mundodeportivo.com