Talianske zdroje: Barcelona ponúkla Brozovicovi 8 miliónov eur na sezónu

Zdieľať:

Taliansky spravodajský portál la Repubblica informoval, že Katalánsky klub FC Barcelona ponúkla 29-ročnému stredopoliarovi Marcelovi Brozovicovi lukratívnu päťročnú zmluvu v hodnote 8 miliónov eur na sezónu, čo je o 2 milióny viac, ako mu poskytol samotný klub.

Hráčovi Marcelovi Brozovicovi aktuálna zmluva v Talianskom klube Inter Miláno platí do konca aktuálnej sezóny. Podľa zistených informácii sa Inter Miláno usilovne snaží o predĺženie novej zmluvy, nuž zatiaľ sa obe strany nedohodli. Dokonca vyšli na povrch aj informácie, že Taliansky klub už v decembri 2021 položil na stôl ponuku, ktorá zahŕňa štvorročný kontrakt v hodnote 6 miliónov eur na sezónu, ktorá do dnešného dňa čaká na podpis.

“Túžbou oboch strán je pokračovať spolu, toto je oficiálne vyjadrenie. Pracujeme na nájdení riešenia. Dúfame, že sa nám to podarí uzavrieť čím skôr, to je to, čo každý chce,” povedal Marotta pre DAZN.

29-ročný Marcelo Brozovic by Barcelone mohol výrazne pomôcť pri rotácii so Sergiom Busuqetsom, prípadne pri odchode Busquetsa. Sergio Busquets ma už svoj vek a Barcelona bude jednoznačne potrebovať náhradu, tak prečo nevyužiť práve tento prestup, ak hráčovi konči zmluva a môže do Barcelony prísť zadarmo.

Zdroj: barcauniversal.com
Foto: sport.es

Peter
Sledujte ma