Ter Stegen: Cieľ na zápas s Atléticom je rovnaký ako vždy

Štvrtý kapitán Katalánskeho klubu Marc-André ter Stegen poskytol krátke vyhlásenie pre kanál GOL. Vo vyhlásení Nemecký brankár porozprával o novej úlohe štvrtého kapitána a o blížiacom stretnutí proti Atléticu Madrid.

“V minulej sezóne sme nesúťažili na primeranej úrovni, ale v druhej časti sezóny to už bolo oveľa lepšie. Cieľ na zápas s Atléticom je rovnaký ako vždy: súperiť a postarať sa o zisk troch bodov.”

“Chýba Lewandowski? Máme skvelých hráčov, ktorí ho môžu nahradiť. Možno nie na 100%, pretože je ťažké nahradiť hráča, ako je Lewandowski, ale máme skvelý káder a musíme hráčom veriť. Som veľmi pokojný, pretože máme veľa hráčov, ktorí dokážu urobiť rozdiel.”

“Štvrtý kapitán? Nie som ešte taký starý, takže o to viac príjemnejšie je byť zvolený. Je pre mňa veľkou cťou, že môžem takýmto spôsobom reprezentovať klub, ale už veľakrát som povedal, že v šatni po odchode Gerarda Piquého musíme všetci urobiť krok vpred v mnohých aspektoch: osobnom aj športovom. Túto medzeru musíme vyplniť, tak ako sa má.”

Foto: marca.com