Ter Stegen: Máme veľkú radosť z víťazstva

Po včerajšej výhre na štadióne San Mamés sa pozápasového rozhovoru pre DAZN zúčastnil gólman prvého tímu FC Barcelona Marc-André ter Stegen. Brankár počas rozhovoru zdôraznil, že mužstvo je s ďalším čistým kontom spokojné.

Toto je 9. stretnutie, ktoré ste vyhrali 1:0. Trpeli ste v tomto zápase najviac zo všetkých?
“Myslím si, že sme vo všetkých trochu trpeli, ale dôležité je, že je to veľmi ťažký štadión, pravdepodobne jeden z najťažších v La Lige. Máme veľkú radosť z víťazstva, ktoré pre nás veľa znamená.”

Prvý polčas Vás stál veľa, s mnohými situáciami, šialený koniec druhého… Ale podarilo sa Vám vydržať.
“Áno, to je nakoniec to, čo sa počíta, však? Myslím si, že sme všetci bránili, vrátane brankára (smiech). Takého zápasy musíte vyhrávať a užívať si daný moment.”

Čo si myslíš o zrušenom góle?
“Túto situáciu som nevidel. Myslím, že rozhodca bol bližšie, ale v konečnom dôsledku na to slúži VAR. Rozhodca to videl znova a nakoniec je to rozhodnutie, ktoré musí urobiť on, je to náročnosť práce rozhodcu. Sme veľmi šťastní, pretože sme si udržali čisté konto, čo nás opäť teší.”

Foto: twitter.com/Barça Universal