Ter Stegen: Nie som nervózny pred žiadnym hráčom okrem

Zdieľať:

28-ročný brankár FC Barcelona Marc-André ter Stegen odpovedal na otázky od fanúšikov v rozhovore, ktorý organizoval Rakuten. Nemecký brankár dokonca v rozhovore prezradil aj v akom poste by si veľmi rád vyskúšal zahral.

“Som veľmi šťastný, že hrám na poste brankára. Rád hrám s nohami a veľmi rád hrajem v poli, ale hru v bránke by som nevymenil za inú pozíciu. Nechcem v ničom nahradiť Busiho, v obrane by som nechcel hrať, ale v ofenzívnych akciách už áno.”

“Nemám žiadny najlepší zákrok, užívam si svoju hru a dokonca aj moje zákroky. Možno ten najlepší zákrok bol ten v roku, v ktorom sme vyhrali Ligu Majstrov a hrali sme v Mníchove proti Bayernu. Nie vzhľadom na samotný zákrok, ale na moment, že sme nehrali najlepšie a veľmi dôležité, aby sme neinkasovali gól. Trochu som zariskoval, ale tak to už niekedy býva.”

Vždy sa nájdu útočníci, ktorí nám narobia problémy. Po rokoch hry proti mnohým súperom je tu jeden hráč, s ktorým som to mal naozaj veľmi ťažké, pretože v pokutovom území mal ten správny cit. Bol to konkrétne Aduriz. Aj ostatní sú veľmi dobrí, ale z nikoho iného nie som nervózny, pretože sa sústredím na to, aby som urobil všetko dobre a vtedy na nervozitu nie je čas.

zdroj www.fcbarca.com
foto www.as.com

Peter
Sledujte ma