Ter Stegen odohral 300 zápasov za FC Barcelona

Gólman prvého tímu FC Barcelona Marc-André ter Stegen odohral 300 zápasov za katalánsky klub. Pri tejto príležitosti poskytol krátky rozhovor pre BarçaTV.

“Som tu už veľa rokov a som tu veľmi šťastný, som šťastný že som odohral 300 zápasov a dúfam že odohrám omnoho viac. Je veľa krásnych aj ťažkých momentov ale vždy sa snažím byť pozitívny a všetko optimalizovať. Milujem pracovať každý deň s veľmi jasným cieľom, vždy sa chcem zlepšovať a mám veľa hráčov ktorý mi s tým pomáhajú každý deň. Mojim hlavným cieľom je vyhrať všetko a byť na ihrisku tak dlho ako to je možné.” Ter Stegen sa stal piatym brankárom s najvyšším počtom štartov a pred ním tak už zostávajú len legendy ako Sadurni, Ramallets, Zubizaretta a Valdes. ” Dotiahnuť sa na legendy ako sú oni je niečo veľmi pekné, chcem odohrať ešte veľa zápasov, chcem byť úspešný s Barcelonou a viac ako nikdy sa biť o všetko.”

Zdroj: BarçaTV
Foto: twitter.com/Marc ter Stegen