Ter Stegen: Setiéna počúvame a snažíme sa robiť to, o čo nás prosí

Zdieľať:

Alexia Putellas a Marc-André ter Stegen si včera prevzali ocenenie Fair Play od Agrupació Barca Jugadors. Víťaz bol vyhlasovaný v otvorenom hlasovaní s pomocou odbornej poroty. V minulosti si ocenenie prevzali hráči, ako napríklad Andrés Iniesta, Bojan Krkic, Xavi Hernandez, Carles Puyol, Lionel Messi, Javier Mascherano, Ivan Rakitič a Sergi Roberto.

Na ceremoniáli sa zúčastnil aj prezident FC Barcelony Josep Maria Bartomeu, v ktorom povedal, že “Barcelona je na dobrej ceste, má chuť hrať a ambície.” Následne sa k tomuto slovu dostal aj brankár FC Barcelony Marc-André ter Stegen. “Predovšetkým by som chcel poďakovať Ernestovi Valverdemu za jeho prácu v posledných rokoch, má náš plný rešpekt. Teraz máme nového trénera, ktorý sa snaží zmeniť niektoré veci. Každý má svoju futbalovú víziu. Počúvame ho a snažíme sa robiť to, čo od nás žiada. Dúfame, že dosiahneme úspechy.”

Stegen sa vyjadril aj k svojmu nedávnemu zraneniu. “Trénujem s tímom, z návratu mám radosť. Teším sa z toho, čo ma baví najviac. V nedeľu bude bojovať o ďalšie tri body. Chceme bojovať o titul a výhru v Lige Majstrov. Urobíme, čo bude v našich silách a ja budem hrať, čo najlepšie, aby som zlepšil svoju formu aj formu mužstva. Pred nami je veľa zápasov. Proti Granade budeme hrať radosťou. Chceme byť pripravený na 100%”.

zdroj www.fcbarca.com
foto www.fcbarca.com

Peter
Sledujte ma