Tottenham plánuje predviesť ponuku na Memphisa Depaya

Anglický klub Tottenham Hotspur FC je pripravený spraviť ďalší krok. Po úspešnej dohode medzi Katalánskym klubom FC Barcelona ohľadne hosťovania Clémenta Lengleta ma v pláne ponúknuť Barcelone ponuku na prestup Holandského záložníka Memphisa Depaya.

Holandský záložník Memphis Depay v tejto sezóne nie je v plánoch trénera prvého tímu Xaviho Hernándeza a je jedným z hráčov, od ktorých sa očakáva odchod na tomto prestupovom trhu.

Ekrem Konur na svojej sociálnej sieti oznámil, že Londýnsky klub Tottenham je pripravený v najbližších dňoch pripraviť návrh na realizáciu prestupu v hodnote 20 miliónov eur.

Tottenham Holandského záložníka Memphisa Depaya sledovala už za čias, keď hrával v Inter Miláno, nuž v tom čase to nedopadlo podľa predstáv Anglického klubu. Práve teraz je ten čas, kedy Tottenham môže zabojovať o záložníka.

FC Barcelona dala vždy jasne najavo, že by Holanďana bola ochotná pustiť, len v prípade, že za hráča získa 20 miliónov eur. Tottenham sa chystá Barcelone predložiť presne túto sumu. V prípade, že sa kluby dohodnú, znovu zostáva rozhodnutie na hráčovi, tak ako to je v prípade ďalšieho Holandského hráča Frenkieho de Jonga.

Zdroj: fichajes.net
Foto: twitter.com/Memphis Depay