Tuttosport: Manchester United s FC Barcelonou budu bojovať o Milana Škriniara

Podľa talianského denníka Tuttosport ma FC Barcelona záujem priniesť si novú posilu do tímu. Údajne je to 24-ročný Slovák Milan Škriniar.

Po prechode Matthijsa de Ligta do Juventusu sa FC Barcelona rozhodla posilniť strednú obranu tímu.

Zranenia Francúza Samuela Umtitiho sú čo raz viac a viac… Ernesto Valverde by mal zabojovať o tohto hráča, aby v budúnosti nahradil Gerarda Piquého a Clementa Lengleta. Už predošlú sezónu sa toto meno opakovalo v Barcelone. Inter Milano stále bojovalo o svojho hráča, nechceli ho predať za žiadnu cenu. Okrem FC Barcelony sa o tohto hráča začal zaujímať aj Manchester United.

Manchester City ma dobrý vzťah s Interom a práve preto by tento prestup mohlo byť v prospech Red Devils. Dôkazom je aj prevod Romelu Lukaku a hosťovacieho hráča Alexisa Sancheza.

Milanovi Škriniarovi jeho aktuálna zmluva platí do roku 2023. Za reprezentáciu Slovenska už odohral 23 zápasov a v tejto sezóne odohral všetke 3 zápasy Ligy Majstrov, vrátane Barcelony. Taktiež odohral aj 9/9 zápasov v Serie A.

zdroj www.fcbarca.com
foto www.mundodeportivo.com