TV3: Ansu Fati nie je na tom zdravotne najlepšie

Zdieľať:

Televízia TV3 nám priniesla veľmi znepokojúce informácie ohľadom zdravotného stavu 18-ročného odchovanca La Masie Ansuho Fatiho. Televízia tvrdí, že 18-ročný útočník pred dvoma týždňami absolvoval ďalšiu operáciu kolena a v súčasnosti nie je vylúčený ani tretí chirurgický zákrok.

18-ročný mladík, odchovanec La Masie sa zotavoval zo zranenia už v novembri. Celý jeho priebeh zotavovania neprebiehal podľa predstáv. A práve, preto lekár Ramon Cugat odporučil novú operáciu. Áno, táto celá informácia sa doteraz tajila, pretože sám Ansu o to požiadal. Celú túto situáciu veľmi ťažko znášal a práve, preto spravil takýto krok. Po dvoch týždňoch stále sa hráč necíti najlepšie. Práve, preto sa môže uvažovať aj o treťom chirurgickom zákroku. Ak by to tak nastalo, tak si vieme už teraz povedať, že mladíka už túto sezónu neuvidíme hrať, nuž musíme si priznať, že v jeho veku je dôležité, aby sa hráč úplne vyliečil zo zranenia.

Ansu Fati má doteraz opuchnuté koleno a ťažko znáša pracovné zaťaženie. Hráč údajne uvažoval aj na ošetrení mimo klubu, aby dosiahol adekvátne výsledky. V aktuálnom čase je jeho doktor stále v kontakte a snaží sa mu pomôcť, aby sa na trávnik dostal čím skôr.

Medzi ďalšími zdrojmi je denník Ara, ktorý nám priblíži aktuálnu situáciu ohľadom druhej operácii. Podľa doterajších zistených informácii je viac než jasné, že druhá operácia nedopadla najlepšie. Prečo ma Ansu Fati do teraz napuchnuté koleno je viac než jasné. Domnievajú sa, že opuchnuté koleno je vďaka náhlej alergickej reakcii a práve, preto denník Ara informuje, že Ansu Fati nebude potrebovať tretiu operáciu.

zdroj www.fcbarca.com
foto www.fcbarcelona.com

Peter
Sledujte ma