Vidal: Pocity nie sú dobré, musíme sa veľmi zlepšiť

Celkové pocity
“Keď prehrávate počas zápasu, pocity nie sú dobré, Musíme sa veľmi zlepšovať. Pevne verím, že to zmeníme v následujúcich stretnutiach. Musíme sa uistiť, aby naši súperi nám nestrelili toľko gólov. Vždy sa na ihrisku musíme kontrolovať. Takéto zápasy v konečnom dôsledku dávajú titul šampiónov.”

Vonkajšie zápasy
“Všetci naši protivníci hrajú ako o život, a vždy to takto aj bude. Strácame góly v zápasoch. Vždy sa musíme snažiť kontrolovať náš zápas a snažiť sa získať tri body.”

Strelený gól
“Je vždy krásne streliť gól za FC Barcelonu, najmä ten, ktorý je rozhodujúci a vďaka ktorému získame 3 body. Zápas sa nám podaril šťastným koncom, ktorý sa odohrával v zlom teréne. Uvedomil som si, keď môj súper hral v mojom smere. V tomto čase som sa sústredil iba na strelenie gólu.”

Štyria útočníci
“Bol to nápad trénera, ktorý chcel začať zápas takto. V prvom polčase sme sa necítili veľmi dobre, v druhom polčase sme boli schopní hrať lepšie.”

zdroj www.fcbarca.com
foto www.marca.com