Video: Dôvod, prečo Lionel Messi zaútočil na Diega Carlosa

Kapitána FC Barcelony Lionela Messiho v takejto pozícii nevidíme veľmi často. Vo včerajšom zápase u Messiho prevládali vážne emócie, ktoré jasne poukazovali, že je veľmi rozzúrený na domáceho hráča Diega Carlosa, ktorý fauloval Luisa Suareza.

messi diego carlos

Kamery zo včerajšieho zápasu niekoľkokrát pristihli ako Diego Carlos po celý ten čas útočil na hráčov Blaugranas. Vo včerajšej hre ho absolútne nezaujímala svoja hra. Je jasne vidieť, že faul na Messiho bol úmysel a nebola to len a len náhoda.

Po faule Diega Carlosa na Suareza už kapitán Barcelony Lionel Messi neudržal v sebe nervy, ktoré u neho prevládali. Rázne ukázal Carlesovi čo si o jeho špinavej hre myslí. Je veľkým prekvapením za Messi v tomto prípade nedostal napomenutie žltou kartou od rozhodcu.

zdroj www.barcauniversal.com www.youtubebe.com
foto www.barcauniversal.com