VIDEO: Xavi sa obracia priamo k fanúšikom culés, aby ich prilákal na štadión

Katalánsky klub FC Barcelona v priebehu včerajšieho dňa spustil novú mediálnu kampaň so sloganom “You are Barça” v preklade “Ty si Barça”, aby prilákala svojich fanúšikov na tribúny štadióna.

FC Barcelona prostredníctvom svojich sociálnych sieti zverejnila video na ktorom sa tréner prvého tímu Xavi Hernández obracia priamo k fanúšikom Culés.

“Tu v FC Barcelona je niečo, čo si myslíme, že musíte vedieť: Nie ste iba fanúšikmi Barcelony, rovnako ako fanúšikovia, ktorí nosia naše vlajky, ľudia ktorí sú nervózni pred každým pokutovým kopom. Ani tí, ktorí nezmeškajú ani jeden zápas Barcelony. Nie, nie ste len fanúšikovia Barcelony, ste Barca! Pretože ste oveľa viac. Ste zvuk vášho srdca, ktoré bije rýchlejšie, ste ihrisko, ste tím, a bez vás by Barca neexistovala. Ste Barca a preto vás potrebujeme na Spotify Camp Nou.”

Zdroj: fcbarcelona.com, Barca TV, sport.es
Foto: sport.es