Vyjadrenie Dembélého na svojom Instagrame

Prednedávnom 24-ročný Francúz Ousmane Dembélé na svojom Instagrame zverejnil vyjadrenie, ktoré určite zaskočí každého jedného fanúšika Barcelony.

“Dobrý deň, všetkým.”

“Sú to 4 roky, čo neustále čítam veci ohľadom mňa bez toho, aby som sa za ne ospravedlňoval.
Sú to 4 roky, čo sa o mne šíria klebety.
Sú to 4 roky, čo sa hovorí o mne v klamstvách s jediným cieľom a to je ublížiť mi.
Sú to 4 roky, čo sa snažím k ničomu nevyjadrovať, neospravedlňovať sa.
Bola to chyba? Určite.”

“Od dnes je tomu koniec.
Od dnes budem na všetko úprimne odpovedať, bez použitia akéhokoľvek vyhrážania.
Mám 24 rokov a ako každý človek, mám svoje chyby, nedokonalosti.
Zažil som ťažké chvíle, mal som zranenia, zasiahol ma Covid.
Aj bez tréningov ma tréner povolal a vždy som mu vyhovel. Nikdy som sa nesťažoval.
A robil som to najlepšie ako viem, pretože to je moja vášeň.
Plne som si vedomý toho, že mám šťastie sa venovať a mať tú najlepšiu prácu na svete.”

“Okrem toho, vyjadrujem sa verejne, transparentne.
Zakazujem komukoľvek si myslieť, že nie som zapojený do športového projektu.
Zakazujem komukoľvek, aby mi pripisoval úmysly, ktoré som nikdy nemal.
Zakazujem komukoľvek hovoriť za mňa, alebo za môjho agenta, ktorému plne dôverujem.
Stále mám zmluvu, stále som súčasťou klubu a k dispozícií môjmu klubu, môjmu trénerovi.
Vždy som dal všetko mojim spoluhráčom a tiež taktiež fanúšikom. To nie je to, čo sa teraz má zmeniť.
Nie som človek, ktorý by teraz nejak podvádzal a určite nie som človek, ktorý by mal vo zvyku niekoho vydierať.
Samozrejme, ak sa neberie láska ako nejaký druh vydierania.”

“Ako ste si všimli, prišlo k rokovaniam. Tie som nechal na starosti svojmu agentovi, je to predsa jeho obor. Môj obor je lopta, jednoducho hrať futbal, zdieľať radostné momenty s mojimi spoluhráčmi a fanúšikmi. Sústreďme sa predovšetkým na to najdôležitejšie : vyhrávať!”

“Dávajte na seba pozor a na vaše mesto.”

“Ousmane Dembélé”

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa ousmane dembele (@_o.dembele7)

Zdroj: Instagram/Ousmane Dembele