Výzvy, ktoré nás čakajú tento mesiac

Pokračovať vo výhrach
FC Barcelona vyhrala 4 zápasy v rade, tri v La Lige ( Villareal, Sevilla a Getafe) a poslednú štvrtú výhru si pripísala v Lige Majstrov proti Inter Miláno.

Zostať stále neporaziteľný
FC Barcelona proti Eibaru už čelila 10krát. Štatistiky jasne hovoria o jasnom víťazovi o nadchádzajúcom spoločnom zápase.
Hráčom blaugranas sa nad Eibarom podarilo zvíťaziť až 9 krát. Od roku 2014 Barcelona nastrieľala Eibarovi 33 gólov a inkasovala 6 gólov. Barcelona bude chcieť za každú cenu vyhrať ďalší vzájomný zápas, ktorí je naplánovaný túto sobotu v sobotu.

Pokračovať v góloch
FC Barcelone sa už podarilo nastrieľať 20 gólov, ktoré strelilo 12 rôznych hráčov.
Messi, Dembélé, Suarez, Griezmann, Ansu Fati, Arthur, Vidal, De Jong, Piqué, Peréz. Jordi Alba, Junior Firpo. Bolo by veľmi dobré a pekné vidieť ďalších hráčov, ktorím sa podari streliť gól.

Poraziť Sláviu Prahu
Už sme hrali so Spartou a Duklou. Slávia Praha je pre nás úplne nová. Bude to ťažká hra, keďže Slávia Praha vyzerala dosť pôsobivo v prvých dvoch zápasoch v Lige Majstrov.

Neporaziteľný na Camp Nou
Hráčom Blaugranas sa na domácom ihrisku podarilo streliť 18 gólov a inkasovať len 6 gólov.
V ďalšom domácom zápase hráči Barcelony budu čeliť Realu Madrid. Bude to naozaj zaujímavý zápas.

Vyhrať 3x EL Clasico za sebou
FC Barcelona môže zvíťaziť už tretí krát v rade.

Poraziť Valladolid
Valladolid je náš posledný zápas v mesiaci október. Bolo by veľmi dobre ak by sa nám podarilo zvíťaziť a pripísať si tak 3 body do tabuľky.

zdroje www.fcbarcelona.com
foto www.isango.com