Xavi: Ansu je pripravený hrať

Už dnes nás čaká návrat do Ligy Majstrov a to rovno proti tímu zo susedného Česka. Na pôde Blaugranas sa predstaví Viktoria Plzeň a s tým samozrejme prichádza aj tlačová konferencia Xaviho Hernandeza.

Dembelé
“Som súčasťou tejto zmeny. Bol som úprimný, keď hral dobre a keď nie. Pre mňa to môže byť kľúčové. vidím ho šťastného.”

Kessie
“Pomôže nám to a bude to dôležité.”

Alba a Pique
“Môže to byť deň pre viacerých hráčov, ich úloha sa môže zmeniť.”

Ansu fati
“Je pripravený hrať. hovoril som s ním.”

Neúspechy v Lige Majstrov
“Každý zápas je iný, zápas proti Liverpoolu nie je rovnaký ako zápas s Mníchovom. Pokúsime sa to neopakovať a súťažiť. Súťaž je veľmi náročná. Budeme sa snažiť, aby sa to už nezopakovalo. Chceme súťažiť až do konca, aby sme to vyhrali“.

Pjanic
“Pablo Torre bude nominovaný, spolieham sa na neho, môže sa zúčastniť. Pjanič by nám mohol pomôcť, ale rozhodol sa odísť za minútami a  príležitosťami. Bol to veľký profesionál.”

Zápas
“Je to Liga majstrov, je to privilégium vrátiť sa. Je to zložitý zápas, pretože nemajú čo stratiť. Sú fyzickým rivalom, bránia individuálne. Ťažký súper. Máme ťažkú ​​skupinu. Musíme sa dostať aspoň do osemfinále a pokúsiť sa ho vyhrať.”

zdroj: Marca

foto: Twitter/FCB