Xavi: Ansu je veľmi dobrý

Prinášame vám ďalšiu tlačovú konferenciu Xaviho Hernandeza. Xavi vyzdvihol Ansu Fatiho, vyjadril sa k zraneniam aj k zápasu a trénerovi súpera.

Obrana
“Existuje niekoľko možností.  Sergi, prišiel Marc Casadó, môžeme hrať na troch stredných obrancov, môžeme dať zmeneného ľavého obrancu.”

Dembélé

“Je na 100 percent. Je k dispozícii.”

Koundé

“Vždy mám na pamäti, že sa vráti na sto percent. Nech je to akýkoľvek zápas, vráti sa dobre.”

Zranenia
“Je to smola,  zranil sa aj Héctor. Každý je potrebný.”
Busquets
“Povedal, že o svojej budúcnosti nič nerozhodol, povie to na konci sezóny. Zhodnotí to a uvidí, ako to dopadne.”

Minulý rok

“Zo dňa na deň sa toho veľa zmenilo. Teraz sme v lepšom stave ako vtedy.”

Kalendár
“Je to dôležitá časť sezóny, musíme súťažiť v týchto zápasoch La Ligy a Ligy majstrov. Budú dôležité.”

Eric Garcia a Christensen
“Päť stredných obrancov je garantovaných. Nepozerám sa na to, kto hrá, ale na to, koho alebo čo potrebujem. Pozerám aj na fyzickú záťaž. Obaja sú na dobrej úrovni.”

Ansu Fati

“Je veľmi dobrý. Tieto dva týždne som ho videl veľmi dobre. A som veľmi spokojný s tým, ako trénoval.”

Zápas
“Je to ťažký zápas, mimo domova. Aguirre vždy využíva výhody tímov, v defenzíve je veľmi silný. So štandardkami. Sú v dobrom momente.”

zdroj; Marca.com

foto; Twitter/FCB