Xavi chce v lete priniesť Marcela Brozovica

Podľa Talianskeho novinára Pasquake Guarra z Calcio Mercato tréner prvého tímu FC Barcelona Xavi Hernández požiadal vedenie FC Barcelona, aby v lete podpísali Marcela Brozovica. 29-ročný hráč by mal Barcelone pomôcť s rotáciou v oblasti stredopoliara pre nadchádzajúcu sezónu.

Katalánsky klub FC Barcelona hľadá vhodného stredopoliara, ktorý by sa mohol rotovať so Španielom Sergiom Busquetsom. Barcelona ma k dispozícii aj mládež, Nica Gonzáleza, Gaviho a Pedriho, ale títo hráči majú na starosti iný post.
Na tomto poste by mohol ešte hrať Holanďan Frenkie de Jong, ale prezident Barcelony Joan Laporta ho chce predať, aby mohol pre klub získať finančne prostriedky na nových dôležitých hráčov, ako napríklad: Erling Haaland a José Luis Gaya…

Najväčšou príležitosťou pre klub bude získať nového stredopoliara Marcela Brozovica, ktorému v Inter Miláne čoskoro skončí zmluva.

Podľa zistených informácii Taliansky klub Inter Milano ponúkal hráčovi predĺženie nového kontraktu v hodnote 6 miliónov eur + bonus za predĺženie zmluvy.

Zdroj: fichajes.net
Foto: marca.com