Xavi: Nebudem skrývať, že mojím snom je trénovať Barcelonu

Xavi Hernández sa dnes objavil na tlačovej konferencii po semifinálovom zápase Katarského pohára, v ktorom jeho mužstvo Al-Sadd porazilo Al- Rayyan 4:1. Španiel odpovedal aj na otázky týkajúce o jeho poste trénera FC Barcelony.

Xavi priznal, že došlo k stretnutiu s predstaviteľmi Barcelony.

“Nebudem skrývať, že mojím snom je trénovať Barcelonu. Hovoril som to pri rôznych príležitostiach, počas každého rozhovoru, keď sa ma na to pýtali. Celý svet vie, že som bol vždy culé a ten klub má v mojom srdci špeciálne miesto, no teraz musím povedať, že sa zameriavam na prácu v Al-Sadd. Predstavitelia Barcelony sa so mnou stretli, ale takisto aj s Ousmanem Dembélém. Stretol som sa s Abidalom, pretože je to môj priateľ, nič viac. Na túto tému nemôžem povedať nič viac, pretože cítim rešpekt voči tomu klubu, voči Ernestovi Valverdemu a svojmu súčastnému klubu. Zameriavam sa na moju prácu, cítim sa šťastný, že môžem trénovať Al-Sadd. Nemôžem povedať nič viac.”

zdroj www.fcbarca.com
foto www.fcbarca.com