Xavi: Nemyslím si že teraz je čas hovoriť o Messiho návrate

Zdieľať:

Včera si Xavi Hernandez opäť sadol pred novinárom aby zodpovedal ich otázky pred blížiacim sa vonkajším zápasom s Interom Miláno. Xavi sa vyjadril k viacerým témam no fanúšikov azda najviac zaujme téma Lionel Messi a jeho návrat domov.

Liga Majstrov/LaLiga
“Myslím si, že Liga majstrov je ťažšia. LaLiga je spravodlivejšia. Ligu majstrov nevyhrávajú vždy najlepší. Sú to detaily. LaLiga je spravodlivejšia.”

Góly vonku už nemajú dvojnásobnú hodnotu
“Myslím si, že je to pozitívne. Myslím si, že je to pozitívna zmena pravidiel.”

Pedri
“Vždy je čo zlepšovať. Hovoríme mu, aby vytváral hru. Je dôležité, aby sa voľné priestory dopĺňali.”

Lautaro
“Je to dôležitý futbalista, veľmi dobrý. Veľmi zaujímavý.”

Higuaín
“Vždy som ho mal veľmi rád. Veľa sme trpeli a myslím si, že to bol vždy príkladný futbalista. Žiadna prenikavosť, vždy rešpektujúci súpera.”

Inter a Barca o postup
“Nuž, vyzerá to tak, že to tak bude, pretože obaja sme prehrali s Bayernom. Vyzerá to tak, že to tak bude. Teraz nemôžeme zlyhať.”

Dôležitosť víťazstva
“Bolo by to pre tím veľmi dôležité zvýšenie morálky a sebavedomia. Preto zajtra pôjdeme na sto percent, aby sme ukázali, že na takomto ihrisku vieme vyhrať.”

Sergio Roberto
“Pre mňa je zárukou. Bolo mi jasné, že je pre nás veľmi dôležitý. Je to perfektná divoká karta. Pre mňa je zárukou, čo mi dodáva veľkú sebadôveru. Myslím si, že je to hráč, ktorého si my tréneri vážime. Tichý, pracuje, trpí a vždy niečo dodá.“

Lewandowski
“Sú to čísla a jeho efektivita je taká, aká je. Musíme pomôcť ostatným hráčom, čo sa týka strieľania gólov. Ostatní musia pridať.”

Messi
“Uvidíme, ako to pôjde. Mám ho veľmi rád a prajem mu len to najlepšie, ale nemyslím si, že teraz je čas o tom hovoriť. Nemyslím si, že mu robíme láskavosť.”

zdroj: Marca.com 

foto: Twitter/FCB

 

Najnovšie články od Marek Kovac (zobraziť všetky)