Xavi nevylúčil odchod Memphisa

Tlačová konferencia Xaviho Hernandeza pred ďalším náročným ligovým zápasom. Xavi nevylúčil odchod Aubameyanga s Memphisom a vyjadril sa aj k situácii s Braithwaitom.

Zápas
“Sú odvážny, ofenzívny, metodický. Bude to ťažké. Cieľom sú tri body.“

Pablo Torre
“Hovoril som s ním. Urobíme dobre, ak zostane.  Tu sa môže naučiť viac.”

Ter Stegen
“Je líder, profesionál, poriadny a disciplinovaný. V mnohých situáciách nás zachránil. Dokázal to už minulú sezónu.”

Aubameyang
Nevylučujem žiadnu situáciu. Memphis, Aubameyang, odchod alebo zotrvanie. Všetko zvažujem.”

Ansu Fati
“Sme na správnej ceste. Robí rozdiely, dokonca aj keď hrá len polhodinu. Vidím ho dobre, je šťastný. “

Pique
“Hovoril som s Gerardom, ešte predtým, ako sme odišli na dovolenku. Mal som jasno, povedal som mu, že sa posilníme a nebude to pre neho ľahké. Môže nám pomôcť inou rolou. Konkurencia je pre každého.”

Braithwaite
“Má zmluvu, závisí to od rokovaní s klubom. Od 17. mája vie, že s ním nepočítam a že najlepší by bol odchod. Mal som jasno.”

zdroj: Marca

foto: Twitter/FCB