Xavi prehovoril ohľadom situácie Daniho Alvesa

Bývalá legenda a ikona klubu Dani Alves má na krku obvinenie zo sexuálneho napadnutia. Ohľadom tejto nepríjemnosti pre 39 ročného brazilca sa vyjadril aj jeho bývalý spoluhráč a tréner Xavi.

Začiatkom tohto roka bol Dani Alves obvinený zo sexuálneho napadnutia. Všetko sa malo odohrať 30. decembra minulý rok v jednom z vychýrenejších nočných klubov priamo v Barcelone. Tento týždeň bol Dani Alves prevezený do väzby s putami na rukách a pobudne tam, dokým tento údajný incident nebude dôkladne prešetrený kompetentnými orgánmi. 39 ročný brazilčan sa zároveň stal aj voľným hráčom, keďže klub Pumas z Ciudad de México, v ktorom Dani od odchodu z Barcelony minulý rok figuroval, rozviazal Danimu zmluvu s okamžitou platnosťou ako reakcia na tento doposiaľ neprešetrený incident.

Včera sa na tlačovej konferencii vyjadril k situácii ohľadom svojho bývalého spoluhráča aj  Xavi.  Je náročné komentovať takéto situácie. Myslím, že tak, ako aj celý svet som prekvapený a zároveň v stave šoku. Je mi ho ľúto. Nemôžme do tejto situácie veľmi vstupovať, no spravodlivosť a justícia rozhodne tak, ako rozhodne.”

zdroj: As.com, ESPNDeportes.com

foto: FC Barcelona.com