Xavi: Toto je Messiho domov

Dnes o 21:00 nás čaká odvetný zápas šestnásťfinále Európskej Ligy proti Manchestru United ktorý rozhodne o tom kto postúpi do ďalšieho kola vyraďovacej časti súťaže. Prinášame vám predzápasovú tlačovú konfereciu Xaviho Hernandeza.

Systém na zajtra
“Rozhodli sme sa. Hráči to ešte nevedia.”

Moment
“Je to veľmi dobrá príležitosť. Prišli sme v správnom čase.”

Sergi Roberto
“Môže hrať na rôznych miestach. Je to pre mňa záruka. Vždy sa mu darí, nech hrá kdekoľvek.”

Liga alebo Európskej liga
“Nemôžem nič zahodiť. Sme Barça. Nie sme tu, aby sme si vyberali. Vypadnutie by bolo veľkým sklamaním.”

Al-Thani chce United
“Je to zákon ponuky a dopytu. So šejkom mám veľmi dobrý vzťah. Je seriózny, zodpovedný a myslím si, že by odviedol dobrú prácu.”

Rashford
“Je to výnimočný futbalista, ale nemáme plán.”

Lewandowski
“Vždy potrebuje skórovať a vždy sa o ňom diskutuje, ale my sa pozeráme na viac ako góly.”

Messi
“Nemám čo dodať. Už som povedal, že toto je jeho domov. Nemôžem povedať nič iné. Je to kamarát a sme v permanentnom kontakte. Bude to veľa závisieť od neho. Čo bude chcieť robiť v jeho budúcnosti a čo vyhovuje klubu. Je najlepší na svete a vždy sa nám hodí.”

zdroj: Marca/BarcaTV

foto: Twitter FCB