Zájazd do Barcelony = Splnený sen

Spolu s cestovnou kanceláriou superfanusik sa nám podarilo zorganizovať spoločný zájazd do Barcelony. V dňoch 31.1.2020 – 3.2.2020 mali fanúšikovia našej stránky možnosť si splniť svoj vysnívaný sen, po ktorom tak dlho túžili. Vďaka našej pomoci a pomoci cestovnej kancelárie sme dostávali od našich fanúšikov pozitívne ohlasy na tento zájazd.

Počas 4 dni v Barcelone sme navštívili rôzne historické pamiatky, mesto, poniektorí pláž v Barcelone, Sagradu Famíliu, Štadión Camp Nou, obchody, centra, bary, súťaže od nás a rôzne ďalšie prkotinky.

Hneď na začiatku zájazdu sme dostali od cestovnej kancelárie darček, a to šál FC Barcelona. Fanúšikovia našej stránky zase získali od nášho sponzora silikonovenaramky 1x náramok.
Niektorí počas tohto zájazdu leteli po 1x, iný zase po 1x navštívili nádhernú krajinu Španielsko, a to konkrétne svoj klub FC Barcelona.

Prvý deň sme mali viac menej voľný… Druhý deň sme si už aktivity priplácali… Mali sme v pláne navštíviť múzeum Camp Nou a hneď po ňom cestu s delegátkou po meste. Na druhý deň nás čakala Sagrada Família a samotný zápas FC Barcelona vs Levante. No a posledný deň sme už také výnimočné nič nerobili. Samozrejme, že počas 4 dní sme, ako stránka Klub FC Barcelona realizovali rôzne súťaže, do ktorých sa naši fanúšikovia s hrdosťou zapájali.

Spolu nás na zájazd dorazilo približne 50 fanúšikov za čo im hrozne ďakujeme. Práve vďaka ich pozitívnych ohlasov na zájazd sme sa spojili znovu s cestovkou a hľadali nové riešenia do budúcnosti. Dospeli sme k vzájomnej dohode za čo im veľmi pekne ďakujeme. Takže naďalej pokračujeme v tvorbe stránky, k vyššiemu úspechu tejto stránky. A hlavná aktuálna vec pre vás … Naďalej pokračujeme so zájazdom do Barcelony. Aj tentokrát Vám ponúkame naše a cestovnej kancelárie služby. Po 2x vám ponúkame možnosť sa pripojiť k zájazdu do Barcelony. Aj tentokrát toto všetko budeme začínať riešiť cca už od 1. septembra 2020.

Ak ma niekto záujem sa nahlásiť, tak nás kontaktujte na tomto e-maili
admin@klubfcbarcelona.sk

Naše krátke videjko z Barcelony na YouTube