Zápas medzi Barcelonou a Celtou bude podľa Archivo VAR pískať najhorší rozhodca La Ligy

Zdieľať:

RFEF predstavila rozhodcov, ktorí budú pískať zápasy 25. kola Španielskej LaLigy. Zápas medzi Celtou a Barcelonou bude viesť Juan Pulido Santana a rozhodcom bude Valentin Pozarro Gómez.

Podľa priemerného hodnotenia “Archivo VAR” 40-ročný rozhodca Pulido Santana, celým menom Juan Luis Pulido Santana patrí pomedzi najhorších rozhodcov v Primera Division. V tejto sezóne sa mu ešte nepodarilo pískať žiaden ligový zápas Barcelony. Pulida Santanu sme mohli spozorovať len v zápase medzi Barcelona a Barbastrom v súťaži Copa del Rey.

Hráči katalánskeho klubu FC Barcelona si budú musieť dnes na štadióne Balaídos dávať obrovský pozor v obrane, pretože Pulido Santana je rozhodca, ktorý môže “kedykoľvek” nariadiť pokutový kop. Z dvanástich stretnutí, ktoré pískal nenariadil iba piatim tímom pokutový kop.

Barça si bude musieť v zápase dávať obrovský pozor aj z hľadiska faulov, pretože spomínaní rozhodca má taktiež veľký záujem o udeľovaní žltých kariet. V tomto ohľade je druhý v Primera División (5,92 karty na zápas) a celkovo v tejto sezóne Španielskej LaLigy udelil už 74 žltých kariet a to iba v 12 zápasoch.

Zdroj: fcbarca.com
Foto: twitter.com/Barça Universal

Peter
Sledujte ma