Zidane sa vyjadril k odchodu Ernesta Valverdeho

Tréner Realu Madrid Zinadine Zidan, súcití s vyhodeným Barcelonského trénera Ernesta Valverdeho. No aj napriek zmene tréner Realu Madrid neočakáva, že Barcelona by bola tá, ktorá by ich v Madride porazila.

“V prvom rade mi je Valverdeho veľmi ľúto. To je všetko. Povedal na tlačovej konferencii Zidane.”

“Táto situácia nie je skvelá, ale je to tréner, ktorý vždy ukazoval svoje kvality. Nesmierne ho obdivujem. Každý klub a každá sezóna je však iná. Všetci tréneri vedia, čo robia a, kde sú. Vedia, aká je ich situácia vo veľkých kluboch.”

“Ak prehráme dvakrát po sebe, budú aj mňa kritizovať. Nestalo sa to tak dávno, viem, na čom som a aká je aktuálna situácia. Nedá sa stále hrať dobre a vyhrávať, je to ťažké. Snažím sa dať na 100 percent. Je to rovnaké pre trénera Barcelony, všetci tréneri sa snažia podávať maximum zo seba.”

Tieto veci sa nikdy nezmenia nikdy, ale je mi ľúto, že Valverde prišiel o svoju prácu v Barcelone.”

Tréner Realu Madrid sa vyjadril aj k terajšiemu novému trénerovi Barcelony.

“Očakávam, že bude Barcelona stále taká istá. Stále bude bojovať o tituly, je jedno akého trénera budú mať. Nič sa nezmení.” ,

“Oni budú robiť svoju prácu a mi svoju. Všetci budeme stále rovnaký. Vždy bude medzi nami rivalita.”

zdroj www.theworldgame.sbs.com.au
foto www.marca.com