Xavi: Náskok o jeden gól je pre nás výhodou, ale Real Madrid je stále silný a stále je favoritom.

“Náskok o jeden gól je pre nás výhodou, ale Real Madrid je stále silný a stále je favoritom.”

Realu sme doma nepustili žiadnu strelu na bránu, je to chvályhodné. Celkovo nie som spokojný s hrou, pretože sme neboli dobrí s loptou”

“Araújo je jeden z NAJLEPŠÍCH obrancov na svete. Jules (Koundé) a Alonso tiež odohrali skvelý zápas. Boli sme výborní v defenzíve”

“Minimalizovali sme Madrid, ktorý nemal šance, ale nedokázali sme kontrolovať loptu, pre tých hore to bolo ťažké.”

“Už nejaký čas dokazujeme, že vieme obstáť v ťažkých zápasoch a prekonať sa. Je to Clásico a vždy tam bol rešpekt a tento výsledok neovplyvní LaLigu”

“Veľa nás postavili do nášho odboru a podriadili. Tím však odolal veľmi dobre. To nie je percento, ktoré hľadáme. Trpeli sme viac ako bolo potrebné a hráči ako Kessié, Busi skončili veľmi unavení v bránení.”

Obrázok

zdroj a foto: Barca_Buzz