Turnaje

Konečne tu máme leto a spolu s ním aj naše futbalové turnaje. S hrdosťou Vám oznamujeme, že dňa 09.07.2022 (sobota) v Košiciach na multifunkčnom ihrisku v Tréningovom centre Kalimero,  oficiálne otvárame náš prvý futbalový turnaj v tomto roku (celkovo to bude náš druhý turnaj, ktorý organizujeme.)  Turnaj začína kategóriou Mládež, všetky zaregistrované tímy v tejto kategórii sa musia na miesto dostaviť do 08:45, pričom slávnostné otvorenie turnaja sa uskutoční o 09:00. Po kategórii Mládež na nás čaká skúsená freestaylistka Mária Hutirová, ktorá ukáže svoje schopnosti. Po jej programe na ihrisko nastúpi kategória Dospelí/Liga, všetky zaregistrované tímy v tejto kategórii sa musia na miesto dostaviť do 12:15.

Turnaj bude rozdelený do dvoch vekových kategórií – Mládež (Všetci hráči v tíme v kategórii Mládež musia mať v deň konania turnaja minimálne 13 rokov a maximálne 17 rokov.) a Dospelí/Liga (Všetci hráči v tíme v kategórii Dospelí/Liga musia mať v deň konania turnaja minimálne 18 rokov a maximálne 25 rokov).

Jeden tím tvorí päť hráčov (kapitán, brankár, ďalší traja hráči), hrá sa spôsobom 3+1 (na ihrisku sú počas hry za jeden tím – traja hráči a brankár, teda jeden hráč je na striedačke). Jeden zápas má dva polčasy po 6 minút (jeden celý zápas spolu trvá 13 minút), medzi ktorými je prestávka 1 minúta. Turnaj sa hrá formou každý s každým.

Víťazom jednotlivých kategórií sa stavajú tímy s najväčším bodovým ziskom (výhra – 3 body, remíza – 1 bod, prehra 0 bodov). Ocenené budú prvé tri tímy v oboch vekových kategóriách. V prípade rovnosti bodov na určitej priečke, lepšiu priečku získava tím, ktorý vyhrá vzájomný zápas daných tímov, respektíve finále. Ocenení budú aj najlepší hráči turnaja v oboch kategóriách. Hráč môže na turnaj nastúpiť iba vo vhodnej obuvi – halovky, turfy alebo iná obuv s plochou podrážkou, ktorá je vhodná na hru futbalu (kopačky sú zakázané). Každý zúčastnený hráč je povinný dodržiavať všetky nariadenia organizátorov počas celého priebehu turnaja, v opačnom prípade môže byť celý jeho tím diskvalifikovaný.

V cene štartovného poplatku, ktorý je stanovený na 6,50€ na hráča (32,50€ za celý tím), je zahrnutý pitný režim, sladkosť, možnosť použitia WC (za príplatok 2€ skrinka + sprcha), ocenenia pre najlepšie tri tímy a pre najlepších hráčov (poháre, sošky, medaile) a malé prekvapenie pre každého zúčastneného hráča. V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností sa neváhajte obrátiť na organizátorov prostredníctvom e-mailovej adresy turnaje@klubfcbarcelona.sk alebo telefónneho čísla +421 911 380 737

Celý program turnaja nájdete kliknutím SEM! (Čoskoro k dispozícii)
Tabuľka v kategórii mládež nájdete kliknutím SEM!
Tabuľku strelcov v kategórii Mládež nájdete kliknutím SEM!
Tabuľka v kategórii Dospelí + Liga nájdete kliknutím SEM!
Tabuľku strelcov v kategórii Dospelí + Liga nájdete kliknutím SEM!

Kategória