Turnaje

S hrdosťou Vám oznamujeme, že dňa 18.08.2023 (piatok) v Košiciach na multifunkčnom ihrisku v Tréningovom centre Kalimero,  organizujeme druhý futbalový turnaj v tomto roku. Turnaj začína kategóriou Mládež, všetky zaregistrované tímy v tejto kategórii sa musia na miesto dostaviť do 08:45, pričom slávnostné otvorenie turnaja sa uskutoční o 09:00. Druhá kategória Dospelí začne len v prípade, že sa pozbierajú viac ako 3 tímy. Čas nástupu tejto kategórii ešte upresníme.

Jeden tím tvorí päť hráčov (kapitán, brankár, ďalší traja hráči), hrá sa spôsobom 3+1 (na ihrisku sú počas hry za jeden tím – traja hráči a brankár, teda jeden hráč je na striedačke). Jeden zápas má dva polčasy po 6 minút (jeden celý zápas spolu trvá 13 minút), medzi ktorými je prestávka 1 minúta. Turnaj sa hrá formou každý s každým. V prípade, že sa turnaja zúčastni viac tímov budeme to riešiť vyraďovacou fázou.

Víťazom jednotlivých kategórií sa stavajú tímy s najväčším bodovým ziskom (výhra – 3 body, remíza – 1 bod, prehra 0 bodov). Ocenené budú prvé tri tímy v oboch vekových kategóriách. V prípade rovnosti bodov na určitej priečke, lepšiu priečku získava tím, ktorý vyhrá vzájomný zápas daných tímov, respektíve finále. Ocenení budú aj najlepší hráči turnaja v oboch kategóriách. Hráč môže na turnaj nastúpiť iba vo vhodnej obuvi – halovky, turfy alebo iná obuv s plochou podrážkou, ktorá je vhodná na hru futbalu (kopačky sú zakázané). Každý zúčastnený hráč je povinný dodržiavať všetky nariadenia organizátorov počas celého priebehu turnaja, v opačnom prípade môže byť celý jeho tím diskvalifikovaný.

Štartovný poplatok je stanovený na 7€ na hráča (35€ za celý tím), no len do termínu 11.08.2023. Všetke tímy zaregistrované po tomto termíne majú štartovný poplatok zvýšený na 8,50€ na hráča (42,50€ za celý tím).

V cene štartovného poplatku je zahrnutý pitný režim, sladkosť, možnosť použitia WC (za príplatok skrinka + sprcha), ocenenia pre najlepšie tri tímy a pre najlepších hráčov (poháre, sošky, medaile) a malé prekvapenie pre každého zúčastneného hráča.

Zrušiť svoj záujem môžete len do 11. augusta inak sa Vám v najbližšom turnaji cena štartovného poplatku zvýši o 1€ za hráča.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností sa neváhajte obrátiť na organizátorov prostredníctvom e-mailovej adresy turnaje@klubfcbarcelona.sk alebo telefónneho čísla +421 911 380 737

Program celého turnaja nájdete kliknutím SEM!

Tabuľka v kategórii mládež nájdete kliknutím SEM!