Laporta prezradil svoje hlavne ciele v úlohe prezidenta Barcelony

Zdieľať:

Joan Laporta, kandidát na prezidenta FC Barcelona naďalej pokračuje vo svojej volebnej kampani. Kandidát tentokrát prijal pozvanie do programu “El Transistor” a porozprával o svojích plánoch na poste prezidenta Barcelony.

Mojou najväčšou motiváciou je priviesť Barcelonu späť k radosti. TO sa deje s tímom, ktorý dokáže vysoko konkurovať.

Trh nám dá príležitosť túto situáciu zvrátiť. Myslím si, že k aktuálnym pandemických príjmoch sa môžeme vrátiť v jednej sezóne. Všetko stojí na návrate fanúšikov na štadión Camp Nou.

Jedným z mojich hlavných cieľov je zabezpečiť, aby hráči, ktorí nám dali tak veľa v minulých rokoch, aby v klube svoju kariéru ukončili a odišli s dobrým pocitom. Po nedávnych výsledkoch nemôžu takto skončiť… Táto generácia si zaslúži rozlúčku, hráči musia pomôcť vybudovať môj tím a nájsť sponzorov na zlepšenie finančnej situácie...

Som rovnaký aký som bol ešte v roku 2003, jedine som nabral viac skúsenosti. Toto je normálny vývoj človeka, ktorý mal 40 a teraz ma 58 rokov. Stále mám vôľu a silu. Naozaj sa chcem stať prezidentom.

Nebudem vyhadzovať mená hráčov, pretože to zvyšuje ich cenu a znižuje hodnotu hráčov, ktorých máme.

Veľmi si vážim Koemana, jeho prácu budeme hodnotiť až na konci tejto sezóny. Teraz zostávame za Atléticom o 5 bodov. Stále sa môže udiať čokoľvek…

Nemáme žiadnu uzavretú dohodu o žiadnej funkcii, pretože si vážim ľudí, ktorí sú teraz v klube. Chcem sa s nimi porozprávať. V mojej správnej rade však bude zodpovednosť lepšie definovaná. Mateu Alemany? Je jedným z najlepších riadiacich pracovníkov v celom Španielskom futbale.

zdroj www.fcbarca.com
foto www.marca.com

Peter
Sledujte ma