Lieke Martens tehotná ???

Ženský Španielský futbalový klub FC Barcelona odohral zatiaľ 9 ligových zápasov. Podarilo sa mu získať 25 bodov čo nasvedčuje prvé miesto v Ligovej tabuľke.

Lieke Martens naposledy odohrala zápas s USA a odvtedy vo svojom klube neodohrala ani jednu minútu. Pritom bola prítomná na každom zápase. Samozrejme okrem dnešného zápasu, v ktorom odohrala len 31 minút.

Údajne sa jedná a drobné zranenie… V priamom vysielaní sa Johan Derksen opýtal nahlas Valentijn Driessena.

„Kámo čo sa deje s Lieke ? Je tehotná ?“
„Nemôže byť tak dlho zranená…“

„Myslím si, že je to niečo iné ako zranenie… Ak by bola naozaj tehotná tak by to jednoducho povedala.“

Musíme dať tiež do povedomia, že Lieke Martens nie je ten typ človeka čo všetko hneď zdieľa na sociálnych sieťach. Je skôr typ človeka čo si ohľadom lásky necháva len pre seba. Sami viete ak ste čítali príbeh Lieke na našom portáli ( ak si nečítal jej príbeh tak klikni tu )

Samozrejme, že tu máme ďalšiu otázočku… Lieke Martens posledný čas na sociálnych sieťach začala zdieľať spoločné fotky s priateľom. A práve preto nevieme na isto posúdiť či je to pravda… Každý môže povedať „ Lieke Martens čaká trojičky“ a každý jeden z vás si to neoverí a hneď to zdieľa.

zdroj www.vrouwenvoetbalnieuws.nl www.soccernews.nl www.klubfcbarcelona.sk
foto www.fcbarcelona.com www.soccernews.nl