Aká je zdravotná situácia Roberta Lewandowského?

Zápas medzi Poľskom a Walesu, ktorý sa odohral tento utorok (26.03.2024) bol pre Roberta Lewandowského veľmi náročný. Poľský reprezentant po zápase viditeľne kríval a média sa dokonca pýtali, či bude dostatočne pripravený na ďalší zápas medzi Barcelonou a Las Palmas.

35-ročný útočník Robert Lewandowski strávil na ihrisku viac ako 210 minút počas posledného kempu národného tímu a zápas s Walesom mohol byť pre neho fyzicky aj psychicky veľmi náročný. Podľa novinára Rogera Torella z denníka Mundo Deportivo zdravotný personál Katalánskeho klubu skontroloval zdravotný stav hráča a všetko je v poriadku. Po absolvovaní týchto testov Lewa začal trénovať s tímom.

Novinár dokonca píše, že Lewandowski ma istotu, že do dnešného stretnutia nastúpi v základnej zostave. Tréner Xavi Hernández taktiež potvrdil, že Poliak je v dobrej forme.

Foto: twitter.com/balltalks__