[AKTUALIZÁCIA [15:45] Frenkie de Jong a Pedri pre zranenie predčasne opúšťajú ihrisko

Prinášame Vám veľmi zlé správy, ktoré sa udiali na ihrisku v San Mamés. Počas zápasu medzi Ath. Bilbao – FC Barcelona musel trávnik v prvom polčase predčasne opustiť Holandský záložník Frenkie de Jong a Španiel Pedri González.

Frenkie de Jong v 23. minúte chcel odhlavičkovať loptu, no pre postrčenie súpera Frenkie nedopadol na chodidlo správne. Celá táto situácia vyzerala veľmi bolestivo.

Ďalší hráč, ktorý si privodil počas prvého polčasu zranenie bol Pedri González. 21-ročný Pedri ihrisko opustil v 45. minúte, kde ho nahradil útočník Lamine Yamal. Jeho situácia vyzerala veľmi zle. Pedri ihrisko opúšťal so slzami v očiach. Podľa novinára Javiho Miguela z denníka AS to vyzerá ako o opakované zranenie stehenného svalu.

ČLÁNOK BUDEME PRIEBEŽNE AKTUALIZOVAŤ!

AKTUALIZÁCIA:
23:00 – Podľa Miguela vyzerá veľmi zle nielen Pedriho situácia, ale aj Frenkieho de Jonga. Podľa novinára si Holanďan pravdepodobne veľmi vážne vyvrtol členok.

00:00 – Tréner Xavi Hernández potvrdil, že zranenie Pedriho a Frenkieho nevyzerajú dobre.

PONDELOK 15:45 – Javi Miguel Pedri môže Xavimu chýbať na 5 až 6 týždňov.

15:45 – Javi Miguel testy u Pedriho potvrdili ruptúru priameho femoris svalu na pravej nohe. Ide o rovnaké zranenie, s ktorým bojoval posledný rok. Predpokladaná dĺžka absencie je okolo piatich alebo šiestich týždňov.

15:45 – Javi Miguel: Frenkie de Jong je mimo hry na 4 týždne.

20:20 – Oficiálna stránka Barcelony informuje, že Frenkie de Jong utrpel podvrtnutie bočného väzu v pravom členku a Pedri má zranenie pravého kvadricepsu.

Foto: twitter.com/Fabrizio Romano