Alexia Putellas je späť po 117 dňoch!

V priebehu dnešného dňa hráčky Barcelony odohrali svoj devätnásty ligový zápas proti Realu Sociedad. Hráčkam Barcelony sa v tomto stretnutí podarilo streliť sedem nádherných gólov. Do tohto stretnutia v 67. minúte nastúpila aj 30-ročná záložníčka Alexia Putellas, ktorá na svoj návrat čakala 117 dní.

30-ročná záložníčka Alexia Putellas sa zranila 14. novembra v skupinovej fáze Ligy Majstrov a od tohto momentu sme ju na trávnikoch nevideli, až do dnes.

Kapitánka FC Barcelona Femeni Alexia Putellas bola Giráldezovi k dispozícii už v predchádzajúcom zápase Copa de la Reina proti Athleticu Bilbao, ale dobrý výsledok a hra umožnila trénerovi zbytočne neriskovať a pripraviť ju na víkendový zápas proti Realu Sociedad.

Na oslavu svojho návratu na ihrisko sa Alexia pripojila k streleckej párty Barcelony v San Sebastiane a dokonca strelila v 81. minúte siedmy gól Barçy.

Zdroj: sport.es
Foto: sport.es