AS: Xavi plánuje rotácie na zápas proti Ceute

Novinár Javi Miguel z denníka AS, ktorý je veľmi dobre informovaný, pokiaľ ide o zostavy FC Barcelona prináša informáciu, že tréner prvého tímu FC Barcelona Xavi Hernández plánuje v osemfinále Copa del Rey proti Ceute výrazne rotovať zostavu.

Podľa spomínaného novinára Javiho Miguela budeme môcť v priebehu osemfinále Copa del Rey proti Ceute spozorovať úplne inú zostavu, ako v nedávnom finále Superpohára proti Realu Madrid. Miguel dokonca priniesol informáciu, že je otázny, nástup Roberta Lewandowského od prvej minúty.

Čo sa týka obrany, podľa novinára ju bude tvoriť Hector Bellerín, Eric Garcia, Marcos Alonso a Jordi Alba. V bráne sa tentokrát bude nachádzať 23-ročný Španiel Iñaki Peña. Na lavičke náhradnikov s pomedzi obrancov spozorujeme Sergiho Roberta, ktorý bude hrať ako defenzívny stredopoliar, Francka Kessieho a Pabla Torreho. V útoku na krajoch sa budú nachádzať Raphinha a Ferran Torres. Čo sa týka stredového útočníka, tak ten ešte nie je známy. Spočiatku to vyzeralo, že sa v strede útoku objaví Ansu Fati, no fakt, že Poľský reprezentant Robert Lewandowski sa v nasledujúcom zápase proti Getafe neobjaví, môže to znamenať, že Xavi Hernández zvoli práve na Poľského útočníka.

Čo sa týka Holandského reprezentanta Memphisa Depaya, tak útočník ma údajne zostať na lavičke, až do vyjasnenia svojej budúcnosti.

Tím Barcelona na zápas proti Ceute podľa novinára Javiho Miguela vyzerá následovne:
Iñaki Peña, Bellerin, Garcia, Alonso, Alba – Kessie, Roberto, Torre –Raphinha, Lewandowski/Ansu Fati, Ferran Torres

Zdroj: fcbarca.com, as.com
Foto: fcbarcelona.com