AS: Zmena dátumu zápasu proti Valencii ovplyvní počet hosťujúcich fanúšikov v Montjuïc

Pred pár dňami sme Vás informovali, ako Španielska LaLiga zverejnila informáciu, kde oznámila zmenu zápasu medzi Barcelonou a Valenciou. Zápas sa pôvodne mal odohrávať v sobotu o 14:00, no namiesto soboty sa toto stretnutie odohrá v pondelok.

Valencia preto umožnila svojím poškodeným fanúšikom vrátenie vstupeniek pre nemožnosť cestovať do Barcelony v pracovný deň a o niečo viac ako sto fanúšikov vrátilo svoje vstupenky. Práve tieto vstupenky sa budú predávať online v priebehu najbližšieho utorka od 10:00 hod.

Valencia, po rozhodnutí Španielskej LaLigy o zmene času súťaže v súvislosti so žiadosťou Realu Madrid presunúť zápas v San Sebastiane na piatok, aby získal čas na prípravu na semifinále Ligy Majstrov, informovala 323 fanúšikov, ktorí si zakúpili vstupenky na zápas proti Barcelone, o rôznych opatreniach na minimalizáciu strát. Medzi nimi bolo aj vrátenie lístka, zmenu názvu sedadla alebo im dokonca ponúkla aj spiatočnú cestu autobusom. O niečo viac ako polovica z 323 ľudí požiadala o druhú možnosť.

Klub Mestalla, ktorý vyjadril svoju nespokojnosť s LaLigou, už pracuje na zabezpečení autobusovej prepravy pre svojich fanúšikov. Je potrebné poznamenať, že vstupenky, ktoré sa budú predávať v priebehu utorka, nebudú zahŕňať autobusovú dopravu, pretože táto doprava je len pre fanúšikov, ktorí si zakúpili lístky na zápas v domnení, že sa stretnutie odohrá v sobotu o 14:00.

Zdroj: fcbarca.com, as.com
Foto: twitter.com/Managing Barça