Bar Canaletes: Barcelona neočakáva, návrat Pedriho v tejto sezóne

Doterajšie zistené správy naznačovali, že hráč Katalánskeho klubu FC Barcelona Pedri González nepodstúpi operáciu a že jeho doba rehabilitácie je približne okolo 5 až 6 týždňov.

Podľa týchto nových informácii, ktoré sú údajne získané v klube sa Pedri vráti až v budúcej sezóne. Predpokladá sa, že hráč sa nezúčastní Majstrovstiev Európy. Okrem toho sa podľa Bar Canaletes pokúsia presvedčiť Pedriho, že operácia je najlepšou voľbou na vyčistenie poškodeného svalového tkaniva.

Dávame do pozornosti, že pred písaním tohto článku sa objavili aj rôzne nepotvrdené informácie, kde sa tvrdí, že Pedri González sa spomínanej operácii vyhne.  Tieto informácie priniesla Cadena Ser a Javi Miguel z denníka AS. Čoskoro by sme sa mali dozvedieť skutočnosť, ako to naozaj je.

Foto: twitter.com/barcacentre