Barcelona chce získať 16-ročného stredopoliara z Bayernu Mníchov

Vedenie FC Barcelona da veľmi tvrdý úder Nemeckému klubu Bayernu Mníchov, pretože je len krôčik od dokonalého prestupu.

SkySports informuje, že vedenie FC Barcelona je len krôčik od „ukradnutia“ talentovaného mladého 16-ročného stredopoliara Kenana Yildiza, ktorý v tejto sezóne už ukázal svoj talent. SkySport taktiež informuje, že Nemecky stredopoliar udržiava veľmi dobre kontakty so svojimi agentmi a navyše Barcelona ma s ním veľmi dobrý vzťah, čo by mohlo viesť k úspešnému prestupu.

Kenan svoju sezónu začínal za Bayern Mníchov do 17 rokov, ale časom, ak Nemecký klub videl jeho talent, tak ho povolala do vyššieho kádra do 19r, kde sa aktuálne zúčastňuje. Je to veľmi kreatívny stredopoliar, ktorý sa veľmi rád pohybuje v súperovej oblasti. Aktuálne sa mu v tejto sezóne podarilo streliť 6 gólov a vďaka svojmu talentu asistoval až na osem gólov.

Zdroj: fichajes.net
Foto: sport.es