Barcelona je pripravená dať 15 miliónov eur za holandského pravého obrancu

Podľa Davida Bernabeu Revertera zo SPORT Barcelona zvažuje v nadchádzajúcom letnom prestupovom období prestup pravého obrancu Feyenoordu Lutsharela Geertruidu.

V správe sa uvádza, že Geertruida odporučil klubu odchádzajúci športový riaditeľ Jordi Cruyff.

Trhová hodnota Holanďana sa odhaduje na približne 18 miliónov eur. A podľa správy teraz Barcelona zvažuje, že za 22-ročného pravého obrancu predloží ponuku v hodnote takmer 15 miliónov eur.

Z 15 miliónov eur bude 10 miliónov eur vo forme fixných prestupových poplatkov a zvyšných 5 miliónov eur budú bonusy a doplnky.

Geertruid by tak mohol byť pre Blaugrana dostupným cieľom. Celkový balík 15 miliónov eur by bol pre klub v súčasnej finančnej situácii tiež realizovateľný. Či pokračujú s oficiálnou ponukou pre holandského internacionála, sa ešte len uvidí.

Zdroj: barcauniversal.com

Foto: fcbarcelonanoticias.com