Barcelona je pripravená vytvoriť novú obranu “ZADARMO”

Katalánsky klub FC Barcelona bude musieť počas letného prestupového obdobia myslieť aj na obranu.

Všetci veľmi dobre vieme, že Barcelona nemá dostatok financií na získanie celej novej obrany. Navyše Katalánci chcú v lete získať Erlinga Haalanda, ktorý rozhodne nebude stať zopár drobných. Taktiež by klub v lete mohol opustiť Samuel Umtiti, Clément Lenglet a možno aj ďalší hráči… Práve, preto sa Barcelona zamerala na štyroch hráčov, ktorí by do Barcelony mohli prísť prakticky zadarmo.

Noussair Mazraoui
Krídelník aktuálne svoju prácu odovzdáva Holandskému klubu Ajaxu. Barcelona počas letného prestupového obdobia sa bude snažiť hráča zmocniť, aby ho úspešne podpísala. Dôvodom bude aj to, že Danimu Alvesovi a Sergimu Robertovi bude končiť onedlho zmluva.

César Azpilicueta
Skúsený stredný obranca, ktorý pôsobí v Anglickom klube Chelsea vo veku 32 má veľmi dobré skúsenosti a kvalitu. Jeho aktuálna zmluva končí na konci sezóny a je jedným z podpisov, o ktoré sa Barcelona zaujíma. Podľa zistených informácii, Katalánsky klub už kontaktoval hráča a ponúkol mu dvojročný kontrakt.

Andreas Christensen
O tomto hráčovi sa v posledných dňoch rozpráva najviac. Niet divu, ak mu v Chelsea končí zmluva a navyše má len 25 rokov. Barcelona aj v tomto prípade usilovne pracuje na tom, aby úspešne priviedla stredného obrancu, ktorý môže byť pre Barcelonu skvelou budúcnosťou.

José Luis Gayá
Posledným štvrtým hráčom je na zozname José Luis Gaiá, ktorý by mal podľa všetkého nahradiť Jordiho Albu. V prípade, že by sa tento prestup nepodaril Barcelone zrealizovať, tak do ľavého krídla Barcelona môže skúsiť postaviť Grimalda alebo Tagliafica.

Zdroj: fichajes.net
Foto: marca.com