Barcelona sa už rozhodla, či si Joaa Felixa ponechá alebo nie

Barcelona sa už údajne rozhodla, že sa v letnom prestupovom období pokúsi získať Joaa Felixa natrvalo.

Portugalský reprezentant odštartoval skvelý život v Xaviho tíme, keď v prvých štyroch zápasoch strelil štyri góly, no teraz má za sebou štyri zápasy bez gólu za Barcu.

Diario Sport však počíta s tým, že Barca sa už rozhodla, že ho chce natrvalo, hoci je ešte len október.

„Máme celú sezónu na to, aby sme pripravili návrh, ktorý nám umožní ponechať si Joaa Félixa,“ povedal pre Sport zdroj z klubu.

“Sme veľmi spokojní s jeho výkonom a je to hráč, ktorý je veľmi populárny vo všetkých oblastiach klubu.”

Barca už Felixovi zvýšila plat, čím mu zvýšila mzdu zo 400 000 eur na 4 milióny eur, čo naznačuje, že sú s jeho doterajšími výkonmi viac než spokojní.

Ale podpísať ho natrvalo z Atlética nebude ľahké ani lacné. Klub už dal jasne najavo, že je rád, že ho vidí žiariť pre Barcu, pretože to uľahčí jeho predaj za vysokú cenu.

Predpokladá sa, že Atletico bude chcieť za Felixa budúce leto okolo 80 miliónov eur, no dovtedy je pred nami ešte dlhá cesta a ako sme už mnohokrát predtým videli, medzitým sa môže stať čokoľvek.

Zdroj: barcablaugranes.com

Foto: football-espana.net