Barcelona si oblečie v nedeľu špeciálne dresy

Sezóna sa nám pomaly uzatvára a v nedeľu určite oko nejedného fanúšika Barcelony nezostane suché. Klub si pre tento špeciálny deň pripravil nový špeciál dresov.

Na konci tohto týždňa sa rozlúčime s našou dlhoročnou stálicou v zálohe a monumentálnou legendou Sergiom Busquetsom, ktorý na domácej pôde odohrá svoj posledný zápas za Blaugranas . Aby sme tento deň ešte viac okorenili, tak sa zároveň rozlúčime aj so “starým” Camp Nou, ktorý uvidíme vo svojom novom kabáte až koncom roka 2024.. aspoň čo sa predpokladov týka.

“PLNÉ HISTÓRIE. PLNÉ BUDÚCNOSTI”

Také bude motto, ktoré budú hráči Barcelony nosiť na svojej hrudi v nedeľnom zápase proti Mallorce. Týmto mottom sa zároveň Barcelona rozlúči s pôvodnou verziou Camp Nou, ktorý sa prakticky od svojej dostavby z roku 1957 nezmenil. Blaugranas budú, teda, dočasne hrávať svoje domáce zápasy na Olympijskom štadióne Montjuic až do úplného dokončenia projektu Espai Barca a rekonštrukcie Camp Nou. FC Barcelona tiež žiada culés, aby si na tento zápas zobrali hlavne modro – červené dresy vo farbe klubu a nie dresy vonkajšie alebo tretiu sadu dresov. Bude to skutočne zápas, ktorý si žiadny culé nebude môcť nechať ujsť.

zdroj: SPORT.com

foto: FC Barcelona.com