Bude pripravený Ferran Torres na zápas proti Neapolu?

Španielsky reprezentant Ferran Torres včera ešte s tímom netrénoval, takže existujú pochybnosti, či bude pripravený na zajtrajší zápas proti Neapolu.

Podľa novinára Javiho Miguela z denníka AS všetko nasvedčuje tomu, že Ferran Torres sa v priebehu dnešného dňa pokúsi trénovať s tímom a ak budú jeho pocity pozitívne, dostane pozvánku na zajtrajší zápas Ligy Majstrov. Ak sa 24-ročný útočník nebude cítiť dobre, dátum jeho návratu sa opäť posunie, tentokrát na zápas proti Atléticu Madrid, ktorý je na programe 17.03 v nedeľu o 21:00 na pôde súpera.

Samozrejmosťou je fakt, že ani v prípade pozitívneho priebehu udalostí nebude Ferran hrať od prvej minúty v zápase proti Neapolu. Torres by tak mohol byť cenným prínosom v druhom polčase.

Foto: twitter.com/𝐅𝐂𝐁 𝐔𝐏𝐃𝐀𝐓𝐄𝐒