Carlo Ancelotti: Je dobre rozhodnutie, že Xavi zostáva

Tréner Katalánskeho klubu FC Barcelona Xavi Hernández je od včerajšieho dňa hrdinom titulných stránok Španielskych médií. Po včerajšom stretnutí, ktoré sa uskutočnilo v dome prezidenta klubu Joana Laportu, bude Xavi naďalej pôsobiť ako tréner až do vypršania jeho aktuálnej zmluvy, ktorá mu platí do roku 2025.

K tomuto celému sa na tlačovej konferencii pred zápasom svojho tímu vyjadril aj tréner rivala Realu Madrid Carlo Ancelotti. “Xavi odviedol dobrú prácu v Barcelone, veľmi dobre pozná klub a je to dobré rozhodnutie, že zostáva.” Spomenul aj nedávne El Clasico, “Všetko, čo sa deje okolo nás, nemá na nás vplyv. Sme spokojní a šťastní, sezónu chceme zakončiť skvelým spôsobom. Vietor nesie slová, sťažnosti sú názory,” dodal tréner Realu Madrid.

Foto: marca.com