Culés si pýtajú Messiho späť na Camp Nou

Camp Nou chce Messiho späť. Včera sme opäť mohli byť svedkami respektíve poslucháčmi jedného krásneho momentu.

Zatiaľ, čo v Parku Princov sa náš milovaný Leo dopočúva hvizdov a vypískavaní od svojich “vlastných”, na skoro 100 tisícovom Camp Nou by mnohí fanúšikovia zapredali dušu, aby sa “náš” argentínsky stratený syn opäť vrátil pod Sagradu Familiu. Už tradične v 10. minúte zápasu sa z tribún mohutného Camp Nou skandovalo legendárne “Meeeeessi, Meeeeeessi, Meeeeeessi”, tak, ako tomu bývalo v rokoch minulých, kedy Leo obliekal náš dres.

Culés volajú po tomto mene aktívne už od momentu, kedy sám viceprezident klubu Rafa Yuste potvrdil, že FC Barcelona je s táborom 35- ročného argentínca v kontakte. Odvtedy fanúšikovia vytvárajú čoraz väčší tlak na prezidenta Laportu, aby Messiho cez leto skutočne priviedol späť. Messiho meno sa ozývalo zborovo na Camp Nou aj minulý týždeň počas pohárového El Clásica a pred niekoľkými týždňami aj na finále Piquého King´s League.

zdroj: Klub FC Barcelona.com

foto: Marca.com