Debutový gól Sergia Busquetsa a double Lea Messiho za Inter Miami

Tím bývalých hviezd Katalánskeho klubu FC Barcelona prehrával s Nashvillom už od druhej minúty po vlastnom góle Franca Negriho. Po tomto góle sa Interu Miami podarilo hneď zareagovať, kde v 11. minúte strelil vyrovnávajúci gól Lionel Messi po presnej prihrávke Luisa Suáreza.

Na konci prvého polčasu sa Interu podarilo streliť druhý gól. O tento gól sa postaral
35-ročný Sergio Busquets, ktorý dokázal hlavičkou nájsť dieru v bráne po rohovom kope od Lea Messiho. Toto bol jeho prvý gól vo farbách Interu Miami. Defenzívny stredopoliar oslávil gól veľavravným spôsobom a potvrdil, že bude otcom.

V priebehu posledných desiatich minútach zápasu sa o záverečný gól postaral Lionel Messi. Argentínčan úspešné získal pokutový kop, ktorý samozrejme premenil. Týmto úžasným víťazstvom sa Inter Miami vrátil na prvé miesto vo Východnej konferencii MLS.

Foto: twitter.com/Inter Miami CF