Esport3: Delegácia Barçy si bude môcť prezrieť všetky dostupné zábery zo situácie El Clasica

Podľa aktuálne dostupných informácii sa zdá, že odvolanie prezidenta klubu FC Barcelona Joana Laportu po odohratí stretnutia El Clásica má účinok.

Esport3 prináša informáciu, kde tvrdí že technický výbor rozhodcov (CTA) súhlasí s prijatím delegácie klubu v Las Rozas, aby sa mohli bližšie pozrieť na situáciu sami.

Podľa informácii, ktoré priniesol Esport3 si FC Barcelona bude môcť z prvej ruky pozrieť všetky dostupné videa a audio zábery z najkontroverznejších akcií nedeľňajšieho El Clásica. Ak sa preukáže, že lopta sa nachádzala celá za bránkovou čiarou a bude preukázané, že gól bol neprávom neuznaný, klub podnikne právne kroky.

Foto: twitter.com/Managing Barça